Regulamin

Regulamin

 

  1. Rezerwacje i Zameldowanie: 1.1. Goście są zobowiązani do dokonania rezerwacji przed przyjazdem, chyba że obiekt oferuje możliwość zameldowania bez wcześniejszej rezerwacji. 1.2. Zameldowanie jest możliwe od godziny [godzina] i wymeldowanie do godziny [godzina]. 1.3. W przypadku przyjazdu przed godziną zameldowania lub wyjazdu po godzinie wymeldowania, prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją w celu ustalenia dostępności.

  2. Opłaty i Płatności: 2.1. Opłata za pobyt jest pobierana zgodnie z aktualnymi stawkami i warunkami podanymi przez obiekt. 2.2. Goście są zobowiązani uregulować wszystkie opłaty za pobyt w dniu przyjazdu, chyba że wcześniej ustalono inaczej. 2.3. Akceptujemy płatności gotówką, kartami kredytowymi lub przelewem bankowym. Prosimy o poinformowanie recepcji o preferowanej metodzie płatności.

  3. Anulowanie Rezerwacji: 3.1. Warunki anulowania rezerwacji są określane indywidualnie w zależności od rodzaju rezerwacji (np. rezerwacja z możliwością anulowania bez opłat, rezerwacja non-refundable itp.). Prosimy o zapoznanie się z warunkami anulacji podczas dokonywania rezerwacji. 3.2. W przypadku anulowania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją z odpowiednim wyprzedzeniem.

  4. Zasady Porządku i Zachowania: 4.1. Zachęcamy do dbania o porządek i ciszę w obiekcie noclegowym, aby zapewnić komfort wszystkim gościom. 4.2. Zakazuje się palenia wewnątrz obiektu. W przypadku palenia, obowiązuje kara finansowa. 4.3. Zakazuje się organizowania imprez i zgromadzeń bez wcześniejszego uzgodnienia z personelem. 4.4. Za wszelkie zniszczenia lub kradzieże mienia obiektu gość ponosi pełną odpowiedzialność finansową.

  5. Zwierzęta Domowe: 5.1. W niektórych przypadkach akceptujemy zwierzęta domowe. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie recepcji o obecności zwierząt i zapoznanie się z dodatkowymi opłatami związanymi z pobytem zwierząt.

  6. Odpowiedzialność Obiektu: 6.1. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie wartościowych przedmiotów należących do gości. 6.2. Obiekt zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania lub wydalenia gościa w przypadku naruszenia regulaminu lub zachowania szkodliwego dla innych gości.

  7. Inne Informacje: 7.1. Obiekt oferuje [usługi dodatkowe, np. śniadanie, dostęp do Wi-Fi, parking itp.]. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat dostępności i opłat. 7.2. Goście zobowiązani są do przestrzegania wszelkich regulacji dotyczących bezpieczeństwa pożarowego oraz ewakuacji.

Niniejszy regulamin ma na celu zapewnienie komfortowego i bezpiecznego pobytu wszystkim naszym gościom. Prosimy o jego przestrzeganie. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z personelem recepcji.

Dziękujemy za wybór naszego obiektu noclegowego i życzymy udanego pobytu!

© Pokoje pod Dębem 2023
pl_PLPL